Ladybird magnets
ladybird-shaped fridge magnets, set of 6
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| Item number | LIV-53 |
| Unit of Sale | 1 set |
| Brand: | Trendform |
| Price | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,54 EUR/set | |
| incl. VAT plus shipping | ||
ladybird-shaped fridge magnets, set of 6
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| Item number | LIV-53 |
| Unit of Sale | 1 set |
| Brand: | Trendform |
| Price | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,54 EUR/set | |
| incl. VAT plus shipping | ||
10,54 EUR
incl. VAT plus shipping
promptly deliverable
available: 60 sets
Delivery time: 4-8 business days
Number of sets
These cute ladybirds made of resin make for nice little lucky charms and are also very practical as magnets. And who knows, maybe these polka-dotted little creatures do really bring good luck - you can never have enough of that. The ladybird magnets by Trendform come in a set of 6 in a suitable gift package, which is perfect to show someone how much good luck you wish upon him or her.
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| Article ID | LIV-53 |
| EAN | 7640145467776 |
| Brand |
|
| Quantity per set | 6 pieces |
| Shape | Other |
| Material | Synthetic resin |
| Design | Decorative magnet |
| Sticks to whiteboard | 8 A4 sheets |
| Colour | Red |
| Length | 20 mm |
| Width | 17 mm |
| Height | 10 mm |
| Motif | Ladybird |
| Weight | 49 g/set |
Manufacturer: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Person responsible:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Germany, [email protected]
| 1 pc. | 23,10 EUR ea.* | |
| from | 3 pcs. | 20,78 EUR ea.* |
| from | 10 pcs. | 19,19 EUR ea.* |
| from | 40 pcs. | 18,77 EUR ea.* |
| from | 80 pcs. | 17,77 EUR ea.* |
| 1 set | 21,09 EUR/set* |
| 1 pc. | 33,64 EUR ea.* | |
| from | 3 pcs. | 29,95 EUR ea.* |
| from | 10 pcs. | 24,15 EUR ea.* |
| from | 20 pcs. | 23,04 EUR ea.* |
| from | 40 pcs. | 22,04 EUR ea.* |