Jääkaappimagneetit „Baby Turtle“
kilpikonnan muotoinen, 6 kpl setti
| Attribuutin nimi | Attribuutti-arvo |
|---|---|
| Tuotenumero | LIV-229 |
| Myyntiyksikkö | 1 setti |
| Tuotemerkki: | Trendform |
| Hinta | ||
|---|---|---|
| 1 setti | 10,49 EUR/setti | |
| sis. ALV lisäksi toimituskulut | ||
kilpikonnan muotoinen, 6 kpl setti
| Attribuutin nimi | Attribuutti-arvo |
|---|---|
| Tuotenumero | LIV-229 |
| Myyntiyksikkö | 1 setti |
| Tuotemerkki: | Trendform |
| Hinta | ||
|---|---|---|
| 1 setti | 10,49 EUR/setti | |
| sis. ALV lisäksi toimituskulut | ||
10,49 EUR
sis. ALV lisäksi toimituskulut
heti saatavilla
varastossa: 68 settiä
Toimitusaika: 4–8 arkipäivää
Settien määrä
Suloiset trendformin jääkaappimagneetit „Baby Turtle“ tuovat iloista vedenalaista viehätystä arkeenne. Parasta tässä suloisessa kilpikonnajoukossa: ne eivät tarvitse vettä eivätkä salaatinlehtiä, ja ne levittävät hyvää mieltä ympäri vuoden kaikilla ferromagneettisilla pinnoilla. Nämä magneettiset koristelut pitävät kiinni muistiinpanot, valokuvat ja jopa 6 A4-arkkia. 5 kappaleen setissä kilpikonnamagneetit ovat myös ihastuttava lahjaidea kaikille, jotka rakastavat leikkisiä sisustusesineitä.
| Attribuutin nimi | Attribuutti-arvo |
|---|---|
| Tuotetunnus | LIV-229 |
| EAN | 7640420953819 |
| Tuotemerkki |
|
| Määrä per setti | 6 kappaletta |
| Materiaali | keinotekoinen hartsi |
| Toteutus | Koristemagneetti |
| Pysyy valkotaulussa kiinni | 6 A4-arkki |
| Korkeus | 8 mm |
| Leveys | 18 mm |
| Pituus | 20 mm |
| Lomake | Muut |
| Väri | Monivärinen |
| Paino | 55 g/setti |
Valmistaja: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Vastuuhenkilö:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Saksa, [email protected]
| 1 kpl | 33,64 EUR/kpl* | |
| alk. | 3 kpl | 29,95 EUR/kpl* |
| alk. | 10 kpl | 24,15 EUR/kpl* |
| alk. | 20 kpl | 23,04 EUR/kpl* |
| alk. | 40 kpl | 22,04 EUR/kpl* |
| 1 kpl | 45,30 EUR/kpl* |
| 1 kpl | 15,71 EUR/kpl* |
1 setti 10,54 EUR/setti*
1 setti 14,66 EUR/setti*
1 setti 12,18 EUR/setti*
1 kpl 16,14 EUR/kpl*
1 setti 10,44 EUR/setti*
1 kpl 23,15 EUR/kpl*