Jääkaappimagneetit „Kännykkä“
magneettiklipsit käden muotoisina, 4 kappaleen setti
| Attribuutin nimi | Attribuutti-arvo |
|---|---|
| Tuotenumero | LIV-231 |
| Myyntiyksikkö | 1 setti |
| Tuotemerkki: | Trendform |
| Hinta | ||
|---|---|---|
| 1 setti | 10,49 EUR/setti | |
| sis. ALV lisäksi toimituskulut | ||
magneettiklipsit käden muotoisina, 4 kappaleen setti
| Attribuutin nimi | Attribuutti-arvo |
|---|---|
| Tuotenumero | LIV-231 |
| Myyntiyksikkö | 1 setti |
| Tuotemerkki: | Trendform |
| Hinta | ||
|---|---|---|
| 1 setti | 10,49 EUR/setti | |
| sis. ALV lisäksi toimituskulut | ||
10,49 EUR
sis. ALV lisäksi toimituskulut
heti saatavilla
varastossa: 78 settiä
Toimitusaika: 4–8 arkipäivää
Settien määrä
Trendformin mustat ja valkoiset jääkaappimagneetit „Handy“ ovat todellinen löytö kotiin. Pienten auttavien käsien muotoiset magneettiklipsit pitävät kynät, kaapelit tai avaimet tukevasti paikoillaan. Joustavan kuminsa ansiosta magneetit tarttuvat lujasti niin keittiössä kuin työpisteelläkin ja pitävät pienet tavarat luotettavasti kiinni ferromagneettisilla pinnoilla.
| Attribuutin nimi | Attribuutti-arvo |
|---|---|
| Tuotetunnus | LIV-231 |
| EAN | 7640420953826 |
| Tuotemerkki |
|
| Määrä per setti | 4 kappaletta |
| Materiaali | Kumi |
| Toteutus | Koristemagneetti |
| Korkeus | 22 mm |
| Pituus | 29 mm |
| Leveys | 21 mm |
| Lomake | Muut |
| Väri | Musta-valkoinen |
| Paino | 69 g/setti |
Valmistaja: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Vastuuhenkilö:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Saksa, [email protected]
| 1 setti | 21,09 EUR/setti* |
| 1 kpl | 33,64 EUR/kpl* | |
| alk. | 3 kpl | 29,95 EUR/kpl* |
| alk. | 10 kpl | 24,15 EUR/kpl* |
| alk. | 20 kpl | 23,04 EUR/kpl* |
| alk. | 40 kpl | 22,04 EUR/kpl* |
1 setti 10,44 EUR/setti*
1 kpl 10,44 EUR/kpl*
1 kpl 8,33 EUR/kpl*
1 kpl 15,71 EUR/kpl*
1 setti 17,82 EUR/setti*
1 setti 10,44 EUR/setti*
1 setti 13,60 EUR/setti*