Jääkaappimagneetit „Underwater“
mereneläviä esittävässä muodossa, 8 kappaleen setti
| Attribuutin nimi | Attribuutti-arvo |
|---|---|
| Tuotenumero | LIV-217 |
| Myyntiyksikkö | 1 setti |
| Tuotemerkki: | Trendform |
| Hinta | ||
|---|---|---|
| 1 setti | 14,66 EUR/setti | |
| sis. ALV lisäksi toimituskulut | ||
mereneläviä esittävässä muodossa, 8 kappaleen setti
| Attribuutin nimi | Attribuutti-arvo |
|---|---|
| Tuotenumero | LIV-217 |
| Myyntiyksikkö | 1 setti |
| Tuotemerkki: | Trendform |
| Hinta | ||
|---|---|---|
| 1 setti | 14,66 EUR/setti | |
| sis. ALV lisäksi toimituskulut | ||
14,66 EUR
sis. ALV lisäksi toimituskulut
heti saatavilla
varastossa: 124 settiä
Toimitusaika: 4–8 arkipäivää
Settien määrä
Muuta keittiösi värikkääksi vedenalaiseksi maailmaksi Trendformin "Underwater"-jääkaappimagneeteilla! Ryhmään kuuluu uteliaita kaloja, pyöreitä mustekaloja, nokkela merihevonen ja vaaleanpunainen simpukka. Nämä kahdeksan suloista merenelävää on suunniteltu pitämään muistiinpanosi, ostoslistasi, valokuvasi tai jopa kuusi A4-arkin paksuista paperia kiinni ferromagneettisilla pinnoilla.
Merta ei voi olla liikaa! Jos haluat laajentaa magneettista vedenalaista maailmaasi jääkaapissa, voit lisätä ryhmään myös jääkaappimagneetit 'Octopus' ja klovnikalamagneetit.
| Attribuutin nimi | Attribuutti-arvo |
|---|---|
| Tuotetunnus | LIV-217 |
| EAN | 7640420952829 |
| Tuotemerkki |
|
| Määrä per setti | 8 kappaletta |
| Materiaali | keinotekoinen hartsi |
| Toteutus | Koristemagneetti |
| Lomake | Muut |
| Pysyy valkotaulussa kiinni | 6 A4-arkki |
| Pituus | 30 mm |
| Leveys | 19 mm |
| Korkeus | 11 mm |
| Väri | Sekalainen |
| Aihe | Kala |
| Paino | 140 g/setti |
Valmistaja: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Vastuuhenkilö:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Saksa, [email protected]
| 1 kpl | 33,64 EUR/kpl* | |
| alk. | 3 kpl | 29,95 EUR/kpl* |
| alk. | 10 kpl | 24,15 EUR/kpl* |
| alk. | 20 kpl | 23,04 EUR/kpl* |
| alk. | 40 kpl | 22,04 EUR/kpl* |
| 1 kpl | 34,75 EUR/kpl* |
1 setti 10,44 EUR/setti*
1 setti 10,54 EUR/setti*
1 kpl 23,15 EUR/kpl*
1 setti 12,18 EUR/setti*
1 setti 10,54 EUR/setti*
1 setti 10,54 EUR/setti*
1 setti 10,54 EUR/setti*
1 setti 14,66 EUR/setti*
1 setti 14,66 EUR/setti*
1 setti 10,49 EUR/setti*
1 setti 10,54 EUR/setti*