Kissamagneetit
jääkaappimagneetit kissan muodossa, 6 kappaleen setti
| Attribuutin nimi | Attribuutti-arvo |
|---|---|
| Tuotenumero | LIV-64 |
| Myyntiyksikkö | 1 setti |
| Tuotemerkki: | Trendform |
| Hinta | ||
|---|---|---|
| 1 setti | 10,54 EUR/setti | |
| sis. ALV lisäksi toimituskulut | ||
jääkaappimagneetit kissan muodossa, 6 kappaleen setti
| Attribuutin nimi | Attribuutti-arvo |
|---|---|
| Tuotenumero | LIV-64 |
| Myyntiyksikkö | 1 setti |
| Tuotemerkki: | Trendform |
| Hinta | ||
|---|---|---|
| 1 setti | 10,54 EUR/setti | |
| sis. ALV lisäksi toimituskulut | ||
10,54 EUR
sis. ALV lisäksi toimituskulut
heti saatavilla
varastossa: 22 settiä
Toimitusaika: 4–8 arkipäivää
Settien määrä
Kissat tuovat aina onnea, olivatpa ne valkoisia, mustia tai harmaita! Käytännöllisesti nämä suloiset Trendformin kissamagneetit pitävät muistiinpanosi ja postikorttisi tukevasti kiinni kaikilla metallisilla pinnoilla. Pieni upotettu kiekkomagneetti tekee jokaisesta kissasta pienen voimanpesän.
| Attribuutin nimi | Attribuutti-arvo |
|---|---|
| Tuotetunnus | LIV-64 |
| EAN | 7640161867123 |
| Tuotemerkki |
|
| Määrä per setti | 6 kappaletta |
| Lomake | Muut |
| Materiaali | keinotekoinen hartsi |
| Toteutus | Koristemagneetti |
| Pysyy valkotaulussa kiinni | 7 A4-arkki |
| Pituus | 22 mm |
| Leveys | 13 mm |
| Korkeus | 13 mm |
| Aihe | Kissa |
| Väri | Monivärinen |
| Paino | 68 g/setti |
Valmistaja: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Vastuuhenkilö:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Saksa, [email protected]
| 1 kpl | 33,64 EUR/kpl* | |
| alk. | 3 kpl | 29,95 EUR/kpl* |
| alk. | 10 kpl | 24,15 EUR/kpl* |
| alk. | 20 kpl | 23,04 EUR/kpl* |
| alk. | 40 kpl | 22,04 EUR/kpl* |
| 1 kpl | 15,71 EUR/kpl* |
| 1 kpl | 23,10 EUR/kpl* | |
| alk. | 3 kpl | 20,78 EUR/kpl* |
| alk. | 10 kpl | 19,19 EUR/kpl* |
| alk. | 40 kpl | 18,77 EUR/kpl* |
| alk. | 80 kpl | 17,77 EUR/kpl* |
| 1 kpl | 7,72 EUR/kpl* | |
| alk. | 3 kpl | 7,10 EUR/kpl* |
| alk. | 10 kpl | 6,53 EUR/kpl* |
| alk. | 40 kpl | 6,00 EUR/kpl* |
| alk. | 80 kpl | 5,77 EUR/kpl* |
1 kpl 15,71 EUR/kpl*
1 kpl 23,15 EUR/kpl*
1 kpl 8,33 EUR/kpl*
1 setti 10,44 EUR/setti*
1 setti 10,54 EUR/setti*
1 setti 10,54 EUR/setti*
1 setti 10,49 EUR/setti*