Magneettikoukku eläimen muodossa
taivutettavin jaloin koukuksi, 2 kpl:n setti, eri malleina
| Attribuutin nimi | Attribuutti-arvo |
|---|---|
| Tuotenumero | LIV-227 |
| Myyntiyksikkö | 1 kappale |
| Tuotemerkki: | Trendform |
| Hinta | ||
|---|---|---|
| 1 kpl | 10,44 EUR/kpl | |
| sis. ALV lisäksi toimituskulut | ||
taivutettavin jaloin koukuksi, 2 kpl:n setti, eri malleina
| Attribuutin nimi | Attribuutti-arvo |
|---|---|
| Tuotenumero | LIV-227 |
| Myyntiyksikkö | 1 kappale |
| Tuotemerkki: | Trendform |
| Hinta | ||
|---|---|---|
| 1 kpl | 10,44 EUR/kpl | |
| sis. ALV lisäksi toimituskulut | ||
10,44 EUR
sis. ALV lisäksi toimituskulut
Valitkaa haluamanne vaihtoehto.
Trendformin kissan- ja mangustinmuotoisilla magneettikoukuilla saatte kaksi reippaasti pystyssä seisovaa apuria jääkaappiin tai magneettitauluun. Eläimet paikantavat kaaoksen ja siivoavat sen pois. Magneettikoukut pitävät muistiinpanot, ostoslistat ja valokuvat paikoillaan, ja näiden suloisten nelijalkaisten taivutettavat jalat toimivat koukkuina. Ripustakaa niihin keittiöpyyhkeitä, keittiövälineitä tai myös toimistotarvikkeet.
Söpöt kissamagneetit „Kitty Cat“ multicolor ovat loistava lahja kissanomistajille, kun taas koristekoukut "Meerkat" mangustin muodossa ovat juuri oikeat safarista pitäville.
| Attribuutin nimi | Attribuutti-arvo |
|---|---|
| Tuotetunnus | LIV-227 |
| Tuotemerkki |
|
| Väri | Monivärinen |
| Määrä per setti | 2 kappaletta |
| Lomake | Muut |
| Materiaali | Muovi |
| Pituus | 130 mm |
| Leveys | 50 mm |
| Korkeus | 5 mm |
| Toteutus | Designkoukulla |
| Paino | 90 g |
Valmistaja: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Vastuuhenkilö:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Saksa, [email protected]
| 1 kpl | 33,64 EUR/kpl* | |
| alk. | 3 kpl | 29,95 EUR/kpl* |
| alk. | 10 kpl | 24,15 EUR/kpl* |
| alk. | 20 kpl | 23,04 EUR/kpl* |
| alk. | 40 kpl | 22,04 EUR/kpl* |
| 1 kpl | 15,71 EUR/kpl* |
1 setti 10,15 EUR/setti*
1 kpl 15,71 EUR/kpl*
1 kpl 10,07 EUR/kpl*
1 setti 10,44 EUR/setti*
1 kpl 10,07 EUR/kpl*
1 kpl 8,33 EUR/kpl*
1 kpl 10,07 EUR/kpl*
1 kpl 10,07 EUR/kpl*
1 kpl 5,22 EUR/kpl*
1 kpl 10,07 EUR/kpl*
1 setti 10,49 EUR/setti*
1 kpl 12,55 EUR/kpl*