Panda-magneetit
jääkaappimagneetit pandan muodossa, 5 kappaleen setti
| Attribuutin nimi | Attribuutti-arvo |
|---|---|
| Tuotenumero | LIV-142 |
| Myyntiyksikkö | 1 setti |
| Tuotemerkki: | Trendform |
| Hinta | ||
|---|---|---|
| 1 setti | 10,54 EUR/setti | |
| sis. ALV lisäksi toimituskulut | ||
jääkaappimagneetit pandan muodossa, 5 kappaleen setti
| Attribuutin nimi | Attribuutti-arvo |
|---|---|
| Tuotenumero | LIV-142 |
| Myyntiyksikkö | 1 setti |
| Tuotemerkki: | Trendform |
| Hinta | ||
|---|---|---|
| 1 setti | 10,54 EUR/setti | |
| sis. ALV lisäksi toimituskulut | ||
10,54 EUR
sis. ALV lisäksi toimituskulut
heti saatavilla
varastossa: 29 settiä
Toimitusaika: 4–8 arkipäivää
Settien määrä
Nämä ystävälliset magneettipandat eivät ole aivan yhtä urheilullisia kuin pandakarhu Po elokuvasta „Kung Fu Panda“. Ne viihtyvät mieluummin metallisilla pinnoilla, joissa ne pitävät tallessa valokuvia, muistiinpanoja ja postikortteja. Trendformin hurmaavat panda-magneetit toimitetaan viiden kappaleen setissä teemaan sopivassa pakkauksessa.
| Attribuutin nimi | Attribuutti-arvo |
|---|---|
| Tuotetunnus | LIV-142 |
| EAN | 7640169368554 |
| Tuotemerkki |
|
| Määrä per setti | 5 kappaletta |
| Lomake | Muut |
| Materiaali | keinotekoinen hartsi |
| Toteutus | Koristemagneetti |
| Pysyy valkotaulussa kiinni | 4 A4-arkki |
| Väri | Musta-valkoinen |
| Pituus | 23 mm |
| Leveys | 18 mm |
| Korkeus | 10 mm |
| Aihe | Panda |
| Paino | 63 g/setti |
Valmistaja: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Vastuuhenkilö:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Saksa, [email protected]
| 1 kpl | 33,64 EUR/kpl* | |
| alk. | 3 kpl | 29,95 EUR/kpl* |
| alk. | 10 kpl | 24,15 EUR/kpl* |
| alk. | 20 kpl | 23,04 EUR/kpl* |
| alk. | 40 kpl | 22,04 EUR/kpl* |
| 1 kpl | 15,71 EUR/kpl* |
| 1 kpl | 35,46 EUR/kpl* |
| 1 kpl | 23,10 EUR/kpl* | |
| alk. | 3 kpl | 20,78 EUR/kpl* |
| alk. | 10 kpl | 19,19 EUR/kpl* |
| alk. | 40 kpl | 18,77 EUR/kpl* |
| alk. | 80 kpl | 17,77 EUR/kpl* |
1 setti 10,44 EUR/setti*
1 setti 10,54 EUR/setti*
1 setti 5,22 EUR/setti*
1 setti 10,54 EUR/setti*
1 setti 10,44 EUR/setti*
1 kpl 12,55 EUR/kpl*
1 setti 10,54 EUR/setti*
1 setti 10,54 EUR/setti*
1 kpl 10,44 EUR/kpl*