Pingviini-magneetit
jääkaappimagneetit pingviinin muotoisina, 6 kappaleen setti
| Attribuutin nimi | Attribuutti-arvo |
|---|---|
| Tuotenumero | LIV-66 |
| Myyntiyksikkö | 1 setti |
| Tuotemerkki: | Trendform |
| Hinta | ||
|---|---|---|
| 1 setti | 10,54 EUR/setti | |
| sis. ALV lisäksi toimituskulut | ||
jääkaappimagneetit pingviinin muotoisina, 6 kappaleen setti
| Attribuutin nimi | Attribuutti-arvo |
|---|---|
| Tuotenumero | LIV-66 |
| Myyntiyksikkö | 1 setti |
| Tuotemerkki: | Trendform |
| Hinta | ||
|---|---|---|
| 1 setti | 10,54 EUR/setti | |
| sis. ALV lisäksi toimituskulut | ||
10,54 EUR
sis. ALV lisäksi toimituskulut
heti saatavilla
varastossa: 43 settiä
Toimitusaika: 4–8 arkipäivää
Settien määrä
Pingviinit tunnetaan erinomaisista uintitaidoistaan. Jotkut pingviinilajit viettävät niin paljon aikaa vedessä, että niiden selkään kasvaa levää! Jääkaapissa Trendformin pingviinimagneetit eivät kuitenkaan varmasti kerää sammalta, vaan pitävät muistilappusi ja postikorttisi tukevasti esillä. Jokaisen pingviinin sisällä on pieni kiekkomagneetti, joka tekee siitä todellisen voimanpesän.
| Attribuutin nimi | Attribuutti-arvo |
|---|---|
| Tuotetunnus | LIV-66 |
| EAN | 7640161867147 |
| Tuotemerkki |
|
| Määrä per setti | 6 kappaletta |
| Lomake | Muut |
| Materiaali | keinotekoinen hartsi |
| Toteutus | Koristemagneetti |
| Pysyy valkotaulussa kiinni | 7 A4-arkki |
| Pituus | 21 mm |
| Leveys | 20 mm |
| Korkeus | 18 mm |
| Aihe | Pingviini |
| Väri | Monivärinen |
| Paino | 68 g/setti |
Valmistaja: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Vastuuhenkilö:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Saksa, [email protected]
| 1 kpl | 33,64 EUR/kpl* | |
| alk. | 3 kpl | 29,95 EUR/kpl* |
| alk. | 10 kpl | 24,15 EUR/kpl* |
| alk. | 20 kpl | 23,04 EUR/kpl* |
| alk. | 40 kpl | 22,04 EUR/kpl* |
| 1 kpl | 5,16 EUR/kpl* | |
| alk. | 3 kpl | 4,71 EUR/kpl* |
| alk. | 10 kpl | 4,31 EUR/kpl* |
| alk. | 40 kpl | 3,93 EUR/kpl* |
| alk. | 80 kpl | 3,77 EUR/kpl* |
| 1 kpl | 15,71 EUR/kpl* |
| 1 kpl | 35,46 EUR/kpl* |
1 setti 10,44 EUR/setti*
1 setti 10,44 EUR/setti*
1 setti 10,54 EUR/setti*
1 setti 10,54 EUR/setti*
1 setti 10,54 EUR/setti*
1 setti 14,66 EUR/setti*
1 kpl 10,44 EUR/kpl*
1 setti 10,54 EUR/setti*
1 setti 10,44 EUR/setti*