Sammakkomagneetit
jääkaappimagneetit sammakon muodossa, 5 kappaleen setti
| Attribuutin nimi | Attribuutti-arvo |
|---|---|
| Tuotenumero | LIV-104 |
| Myyntiyksikkö | 1 setti |
| Tuotemerkki: | Trendform |
| Hinta | ||
|---|---|---|
| 1 setti | 10,54 EUR/setti | |
| sis. ALV lisäksi toimituskulut | ||
jääkaappimagneetit sammakon muodossa, 5 kappaleen setti
| Attribuutin nimi | Attribuutti-arvo |
|---|---|
| Tuotenumero | LIV-104 |
| Myyntiyksikkö | 1 setti |
| Tuotemerkki: | Trendform |
| Hinta | ||
|---|---|---|
| 1 setti | 10,54 EUR/setti | |
| sis. ALV lisäksi toimituskulut | ||
10,54 EUR
sis. ALV lisäksi toimituskulut
heti saatavilla
varastossa: 25 settiä
Toimitusaika: 4–8 arkipäivää
Settien määrä
Löydättekö prinssin kaikkien sammakoiden joukosta!
Neljä ystävällistä sammakkoa ja yksi sammakko-prinssi odottavat innolla pääsyä jääkaapin, valkotaulun tai magneettiseinän koristeeksi. Trendform-merkin sammakko-magneetit toimitetaan viiden setissä koristeellisessa pakkauksessa – täydellinen lahjaksi.
| Attribuutin nimi | Attribuutti-arvo |
|---|---|
| Tuotetunnus | LIV-104 |
| EAN | 7640169362590 |
| Tuotemerkki |
|
| Määrä per setti | 5 kappaletta |
| Toteutus | Koristemagneetti |
| Lomake | Muut |
| Pysyy valkotaulussa kiinni | 7 A4-arkki |
| Väri | Vihreä |
| Pituus | 18 mm |
| Leveys | 18 mm |
| Korkeus | 17 mm |
| Aihe | Sammakko |
| Materiaali | keinotekoinen hartsi |
| Paino | 57 g/setti |
Valmistaja: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Vastuuhenkilö:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Saksa, [email protected]
| 1 setti | 21,09 EUR/setti* |
| 1 kpl | 33,64 EUR/kpl* | |
| alk. | 3 kpl | 29,95 EUR/kpl* |
| alk. | 10 kpl | 24,15 EUR/kpl* |
| alk. | 20 kpl | 23,04 EUR/kpl* |
| alk. | 40 kpl | 22,04 EUR/kpl* |
| 1 kpl | 23,10 EUR/kpl* | |
| alk. | 3 kpl | 20,78 EUR/kpl* |
| alk. | 10 kpl | 19,19 EUR/kpl* |
| alk. | 40 kpl | 18,77 EUR/kpl* |
| alk. | 80 kpl | 17,77 EUR/kpl* |
| 1 kpl | 35,46 EUR/kpl* |
1 setti 10,44 EUR/setti*
1 setti 10,54 EUR/setti*
1 setti 10,54 EUR/setti*
1 setti 12,18 EUR/setti*
1 setti 10,44 EUR/setti*
1 setti 10,54 EUR/setti*
1 setti 10,54 EUR/setti*
1 setti 10,54 EUR/setti*