Ruuvilenkki, sisähalkaisija 19 mm
nikkeloitu teräs, M6-kierre
| Attribuutin nimi | Attribuutti-arvo |
|---|---|
| Tuotenumero | STE-19 |
| Myyntiyksikkö | 10 kappaletta |
| Hinta | ||
|---|---|---|
| 10 kpl | 0,76 EUR/kpl | |
| sis. ALV lisäksi toimituskulut | ||
nikkeloitu teräs, M6-kierre
| Attribuutin nimi | Attribuutti-arvo |
|---|---|
| Tuotenumero | STE-19 |
| Myyntiyksikkö | 10 kappaletta |
| Hinta | ||
|---|---|---|
| 10 kpl | 0,76 EUR/kpl | |
| sis. ALV lisäksi toimituskulut | ||
7,60 EUR
sis. ALV lisäksi toimituskulut
heti saatavilla
varastossa: 11 280 kappaletta
Toimitusaika: 4–8 arkipäivää
Määrä
Tämä kätevä ruuvilenkki, jonka sisähalkaisija on 19 mm, voidaan kiertää mihin tahansa tuotteeseen, jossa on M6-kierre. Näin saat uusia kiinnitysmahdollisuuksia juuri sinne, missä niitä tarvitset.
| Attribuutin nimi | Attribuutti-arvo |
|---|---|
| Tuotetunnus | STE-19 |
| EAN | 7640155438506 |
| Kierre | Lenkki |
| Korkeus H | 50 mm |
| Koukun sisähalkaisija b | 19 mm |
| Kierteen pituus h | 8 mm |
| Kierteen koko | M6 |
| Toleranssi | +/- 0,5 mm |
| Pinnoite | Nikkeli (Ni) |
| Teräs | Q235 (Kiina) |
| Toteutus | Lenkki |
| Paino | 16 g |
| PDF-tekninen esite |
Valmistaja: Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Saksa, support@supermagnete.com
| 1 kpl | 6,53 EUR/kpl* | |
| alk. | 3 kpl | 5,76 EUR/kpl* |
| alk. | 10 kpl | 5,07 EUR/kpl* |
| alk. | 20 kpl | 4,74 EUR/kpl* |
| alk. | 40 kpl | 4,44 EUR/kpl* |
| Pyydä alennusta alk. 180 kpl | ||
| 1 kpl | 6,75 EUR/kpl* | |
| alk. | 3 kpl | 6,03 EUR/kpl* |
| alk. | 10 kpl | 5,37 EUR/kpl* |
| alk. | 40 kpl | 4,75 EUR/kpl* |
| alk. | 80 kpl | 4,47 EUR/kpl* |
| Pyydä alennusta alk. 120 kpl | ||
10 kpl 0,23 EUR/kpl*
10 kpl 0,58 EUR/kpl*
10 kpl 1,16 EUR/kpl*
10 kpl 0,25 EUR/kpl*
10 kpl 0,58 EUR/kpl*
1 kpl 9,62 EUR/kpl*
10 kpl 1,74 EUR/kpl*
1 kpl 12,20 EUR/kpl*
10 kpl 0,18 EUR/kpl*
10 kpl 0,81 EUR/kpl*
10 kpl 1,27 EUR/kpl*