S-muotoinen laitepidike
Ø 45 mm, ruuvattava, kumitettu, musta, ei magneettinen!
| Attribuutin nimi | Attribuutti-arvo |
|---|---|
| Tuotenumero | WS-HD-04 |
| Myyntiyksikkö | 1 kappale |
| Hinta | ||
|---|---|---|
| 1 kpl | 5,17 EUR/kpl | |
| sis. ALV lisäksi toimituskulut | ||
Ø 45 mm, ruuvattava, kumitettu, musta, ei magneettinen!
| Attribuutin nimi | Attribuutti-arvo |
|---|---|
| Tuotenumero | WS-HD-04 |
| Myyntiyksikkö | 1 kappale |
| Hinta | ||
|---|---|---|
| 1 kpl | 5,17 EUR/kpl | |
| sis. ALV lisäksi toimituskulut | ||
5,17 EUR
sis. ALV lisäksi toimituskulut
heti saatavilla
varastossa: 1 619 kappaletta
Toimitusaika: 4–8 arkipäivää
Määrä
Tämä tukeva, musta S-muotoinen laiteteline on valmistettu jauhemaalatusta metallista ja varmistaa siivous- tai työvälineidesi turvallisen säilytyksen seinällä. Laitetelineen kätevä S-muoto mahdollistaa työvälineiden varsien helpon ripustamisen yhdellä kädenliikkeellä. Koukku sopii varsille, joiden halkaisija on enintään 44 mm. Käytä seinätelinettä esimerkiksi harjanpidikkeenä tai pidikkeenä haraville ja lapiolle puutarhavajassa. PVC-pinnoite takaa varsille lisäksi pitävän ja hellävaraisen otteen, joka estää liukumisen.
Vartta varten tarkoitetussa pidikkeessä on kaksi valmiiksi porattua reikää, joiden avulla voit kiinnittää sen seinään kahdella sopivalla M6-kierretapilla varustetulla ruuvilla. Vaihtoehtoisesti telineen voi kiinnittää myös valikoimastamme löytyvään magneettisysteemiin, jolloin voit käyttää sitä joustavasti ferromagneettisilla pinnoilla. Ihanteellinen ratkaisu työkalujen säilyttämiseen verstaalla, varastotiloissa tai kotona haluamassasi paikassa tilaa säästäen. Sopivat ruuvit ja kumipäällysteiset magneettisysteemit löydät alta linkitettynä.
| Attribuutin nimi | Attribuutti-arvo |
|---|---|
| Tuotetunnus | WS-HD-04 |
| EAN | 7640172696354 |
| Korkeus | 133 mm |
| Leveys | 63 mm |
| Kiinnikkeen avaus | 45 mm |
| Toleranssi | +/- 0,3 mm |
| Materiaali | Q235 |
| Materiaali 2 | PVC |
| Pinnoite | Nikkeli (Ni), musta pulverimaalattu |
| Toteutus | Laiteteline |
| Väri | Musta |
| Paino | 100 g |
Valmistaja: Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Saksa, support@supermagnete.com
| 10 kpl | 0,16 EUR/kpl* |
| 1 kpl | 13,60 EUR/kpl* (2720,00EUR/litra) |
1 kpl 6,28 EUR/kpl*
1 kpl 4,17 EUR/kpl*
1 kpl 31,59 EUR/kpl*
10 kpl 1,85 EUR/kpl*
1 kpl 5,17 EUR/kpl*
1 kpl 3,43 EUR/kpl*
25 kpl 1,07 EUR/kpl*
1 kpl 17,88 EUR/kpl*
1 kpl 5,48 EUR/kpl*
1 kpl 8,38 EUR/kpl*
1 kpl 5,17 EUR/kpl*
1 kpl 3,11 EUR/kpl*
1 kpl 3,48 EUR/kpl*
1 kpl 8,38 EUR/kpl*
1 kpl 8,38 EUR/kpl*
10 kpl 1,74 EUR/kpl*