Magneettimaljakko tammi
tammituoppi, tarttuu magneettisesti metallilevyyn, lahjapakkauksessa
| Attribuutin nimi | Attribuutti-arvo |
|---|---|
| Tuotenumero | LIV-34 |
| Myyntiyksikkö | 1 kappale |
| Hinta | ||
|---|---|---|
| 1 kpl | 21,08 EUR/kpl | |
| sis. ALV lisäksi toimituskulut | ||
tammituoppi, tarttuu magneettisesti metallilevyyn, lahjapakkauksessa
| Attribuutin nimi | Attribuutti-arvo |
|---|---|
| Tuotenumero | LIV-34 |
| Myyntiyksikkö | 1 kappale |
| Hinta | ||
|---|---|---|
| 1 kpl | 21,08 EUR/kpl | |
| sis. ALV lisäksi toimituskulut | ||
21,08 EUR
sis. ALV lisäksi toimituskulut
heti saatavilla
varastossa: 51 kappaletta
Toimitusaika: 4–8 arkipäivää
Määrä
Tämä tamminen maljakko hurmaa hienostuneella kauneudellaan ja älykkäällä toiminnallisuudellaan – kuin taianomaisesti ilmassa leijuen. Jokainen maljakko valmistetaan Sveitsissä huolellisesti käsityönä ja toimitetaan hillityssä lahjapakkauksessa. Täydellinen lahjaksi – tai itselle, sillä maljakko on todella ainutlaatuinen.
Magneettimaljakon mitat ovat 24 x 2,2 cm ja siinä on irrotettava koeputki (16 x 1,6 cm). Maljakon pohjassa on kiekkomagneetti, jonka ansiosta maljakko pysyy tukevasti mukana tulevalla metallilevyllä (7 x 7 cm). Puu on peräisin sveitsiläisistä metsistä. Koska puu on luonnonmateriaali, materiaalin ominaisuuksissa voi esiintyä vaihtelua. Jokainen magneettimaljakko on siis yksilöllinen.
| Attribuutin nimi | Attribuutti-arvo |
|---|---|
| Tuotetunnus | LIV-34 |
| EAN | 7640155433112 |
| Leveys | 22 mm |
| Paksuus | 22 mm |
| Korkeus | 24 cm |
| Valmistettu | Sveitsi |
| Toteutus | Maljakko |
| Väri | Ruskea |
| Paino | 88 g |
Valmistaja: Tällä hetkellä ei saatavilla. Myyjänä Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Saksa, support@supermagnete.com