Magneettimaljakko vaahtera
vaasi vaahterapuusta, tarttuu magneettisesti metallilevyyn, lahjapakkauksessa
| Attribuutin nimi | Attribuutti-arvo |
|---|---|
| Tuotenumero | LIV-33 |
| Myyntiyksikkö | 1 kappale |
| Hinta | ||
|---|---|---|
| 1 kpl | 21,08 EUR/kpl | |
| sis. ALV lisäksi toimituskulut | ||
vaasi vaahterapuusta, tarttuu magneettisesti metallilevyyn, lahjapakkauksessa
| Attribuutin nimi | Attribuutti-arvo |
|---|---|
| Tuotenumero | LIV-33 |
| Myyntiyksikkö | 1 kappale |
| Hinta | ||
|---|---|---|
| 1 kpl | 21,08 EUR/kpl | |
| sis. ALV lisäksi toimituskulut | ||
21,08 EUR
sis. ALV lisäksi toimituskulut
heti saatavilla
varastossa: 7 kappaletta
Toimitusaika: 4–8 arkipäivää
Määrä
Tämä siro ja kuin taianomaisesti paikoillaan pysyvä magneettinen vaasi on valmistettu vaahterasta ja hurmaa yksinkertaisella kauneudellaan sekä älykkäällä toiminnallisuudellaan. Jokainen vaasi valmistetaan Sveitsissä huolellisesti käsityönä ja toimitetaan hillityssä lahjapakkauksessa. Täydellinen lahjaksi – tai itselle, sillä vaasi on todella ainutlaatuinen.
Magneettimaljakon mitat ovat 24 x 2,2 cm ja siinä on irrotettava koeputki (16 x 1,6 cm). Vaasin pohjassa on kiekkomagneetti, jonka ansiosta vaasi pysyy tukevasti mukana toimitettavalla metallilevyllä (7 x 7 cm). Puu on peräisin sveitsiläisistä metsistä. Koska puu on luonnonmateriaali, materiaalin ominaisuuksissa voi esiintyä vaihtelua. Jokainen magneettimaljakko on näin ollen yksilöllinen.
| Attribuutin nimi | Attribuutti-arvo |
|---|---|
| Tuotetunnus | LIV-33 |
| EAN | 7640155433105 |
| Leveys | 22 mm |
| Paksuus | 22 mm |
| Korkeus | 24 cm |
| Valmistettu | Sveitsi |
| Toteutus | Maljakko |
| Väri | Ruskea |
| Paino | 78 g |
Valmistaja: Tällä hetkellä ei saatavilla. Myyjänä Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Saksa, support@supermagnete.com
1 kpl 21,08 EUR/kpl*
1 kpl 26,36 EUR/kpl*
1 setti 9,67 EUR/setti*
1 setti 21,04 EUR/setti*
1 kpl 15,77 EUR/kpl*
1 kpl 21,04 EUR/kpl*
1 kpl 16,82 EUR/kpl*
1 kpl 10,02 EUR/kpl*